Hallo HKM´ers,
Op onze afdeling is de voorraad in de patiëntenkamers groter dan de dagvoorraad (voorraad voor 24 uur). Met voorraad bedoel ik handdoeken, washandjes, incontinentiemateriaal enz.
Als verpleegkundigen zijn wij van nature geneigd om te zorgen dat er altijd genoeg is, dus blijven maar bijvullen. Met als gevolg dat de handdoek die onderaan op de stapel ligt, niet snel gebruikt wordt. Herkenbaar probleem?
Ik ben als HKM´er bezig de voorraad die in de kasten ligt opnieuw in te delen. Daarom ben ik benieuwd hoe hiermee in andere ziekenhuizen omgegaan wordt en hoe jullie dit vorm geven. Ik heb o.a. het idee gehoord een foto in de kast te hangen met daarop precies te zien wat er in de kast moet liggen.
Maar er zijn vast nog andere ideeën die ook goed bruikbaar zijn. Kunnen jullie mij helpen?
Ben benieuwd naar jullie reacties.
Groetjes van Anita van Meijel
Neurologie verpleegkundige, unit 3C
Elkerliek Ziekenhuis Helmond